Přeskočit na obsah

Vítejte na největším herním festivalu Ústeckého kraje, kde se spojuje vášeň pro hry, technologii a společenské zážitky! Tento nezapomenutelný herní zážitek spojuje nadšení hráčů, bez ohledu na platformu. Přijďte si užít nejnovější a nejlepší hry na herních počítačích, konzolích Xbox a prozkoumejte neuvěřitelný svět virtuální reality.

Na festivalu najdete herní počítače a konzole, včetně nejnovějších titulů, které vás vtáhnou do fantastických světů plných dobrodružství a výzev. Vyzkoušejte revoluční zážitky virtuální reality a ponořte se do her, které vás přenesou přímo do středu dění.

Pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového, je k dispozici závodní simulátor, který nabízí neuvěřitelně realistický zážitek z rychlosti a adrenalinu. Soutěžte s přáteli nebo se zapojte do turnajů a zjistěte, kdo je nejrychlejším jezdcem na dráze.

Ale to není vše! Pro ty, kteří preferují klidnější zábavu, máme širokou škálu stolních deskových her pro všechny věkové kategorie. Připojte se k přátelům a rodině a užijte si společenské hry, které vás pobaví a poskytnou nezapomenutelné chvíle smíchu a radosti.

Tato událost se koná v Komunitním centru Krupka Olympie, a co je nejlepší, vstup na tento největší herní festival Ústeckého kraje je ZDARMA! Naším cílem je vytvořit prostředí, kde se můžete propadnout do světa her a technologií a sdílet váš herní entuziasmus s ostatními nadšenci. Těšíme se na setkání s vámi na našem herním festivalu, kde se hráči spojují a vytvářejí nezapomenutelné zážitky!

Otevřeno pro veřejnost:

            12. 4. 2024 od 15:00 do 19:00

            13. 4. 2024 od 10:00 do 19:00

Komunitní centrum Olympie

Komenského 202/22, 417 42 Krupka – Bohosudov