Informace

Pro veřejnost

Otevřeno

 • 17.5.2019 od 16:00 do 20:00
 • 18.5.2019 od 10:00 do 20:00

Vstupné - doprovodný program

35 Kč osoba / den

Vstupenky bude možno zakoupit v čase konání události na pokladně DK Ostrov. Vstupné zpřístupňuje veškerý doprovodný program a registraci do Fortnite turnaje.

Fortnite

Turnaj dvojic.

Zahájení registrací: 18. 5. 2019 12:00

Zahájení turnaje: 18. 5. 2019 13:00

Registrace do turnaje bude probíhat hodinu před jeho zahájením. V případě naplnění kapacity turnaje se bude o místa v turnaji losovat.

Turnajový systém:

Z hráčů bude sestaven turnajový pavouk, dva týmy, které proti sobě budou zápasit budou každý samostatně vypuštěn do běžného zápasu typu "DUOS", tým, který získá více zabití v daném zápasu vyhrává a postupuje do dalšího kola. V případě stejného počtu zabití postupuje tým s lepším umístěním v daném zápase, pokud i zde bude výsledek nerozhodný, zápas se bude opakovat.

Facebook událost:
https://www.facebook.com/events/675831712848414/

Pravidla Fortnite turnaje

 1. Je zakázáno používat cheaty, podvody a zneužívat chyby ve hře.
 2. Je zakázáno ke hraní používat gamepady. Hrát je možné pouze na klávesnici a myši.
 3. Je zakázáno používat Auto AIM a jiný podobný SW či funkci hry.
 4. Pokud hráč provede před zápasem úpravu nastavení hry, je povinen po ukončení zápasu vrátit nastavení do výchozího.
 5. Je povoleno přepínat mezi rozlišeními 16:9 a 4:3 nebo měnit nastavení rozlišení obrazovky. Rozlišení je ale možné měnit pouze ve hře, ne v operačním systému.
 6. Hráč si před zápasem musí zkontrolovat, zda je účet/hra nastavena dle jeho potřeb.
 7. Je možné se přihlašovat na vlastní uživatelské účty.

Při porušení tučně označených pravidel hrozí diskvalifikace z celého turnaje. Při porušení ostatních pravidel dojde ke kontumační prohře v daném zápase.

Turnaj ve hře DOTA 2

Facebook událost:
https://www.facebook.com/events/771857006511931

Otevřeno od pátku 17.5.2018 16:00 - do neděle 19.5.2018 13:00.

Celá Lan Párty, včetně turnaje bude probíhat v režimu BYOC (Bring Your Own Computer "Přineste si svůj vlastní počítač"). Je zakázáno na akci užívat reproduktory, nebo jiná zvuková zařízení, která by mohla rušit ostatní hráče. Důrazně doporučujeme všem hráčům používat sluchátka.

Turnaj bude probíhat v kapitánském režimu pětičlenných týmů systémem základních skupin, ze kterých postupující týmy budou, dále hrát vyřazovacím způsobem (tzv. pavoukem). Podrobnější informace o systému turnaje budou zveřejněny na základě počtu přihlášených týmů.

Maximální kapacita hlavního turnaje je dvacet týmů.

Organizátor se bude snažit dodržovat vyhlášený program celé akce a na případnou absenci nebo nekompletnost jednotlivých týmů není povinen brát zřetel.

Každý účastník, který v den konání akce nedovršil 18 let a není v doprovodu svého zákonného zástupce, je povinen předložit souhlas zákonného zástupce s účastí na Lan Párty

Registrace

Kapacita akce je omezena, proto je nutná registrace. Registraci lze provést  na těchto stránkách V případě technických nebo jiných problémů s registrací nás neprodleně kontaktujte na challenge@czlan.cz .

Startovné

Startovné v hlavním turnaji na 350 Kč na osobu.

Doprovod hráčů 50 Kč na osobu.

Odpočinek

Pro váš odpočinek bude vyhrazen prostor v místě konání akce, proto doporučujeme, si na akci sebou přibalit karimatku a spacák. V období do 1:00 do 9:00 prosíme dodržujte klidový režim s ohledem na odpočinek ostatních hráčů.

Stravování

Stravování a občerstvení si každý účastník akce zajišťuje sám. Drobné občerstvení bude možné zakoupit přímo v prostorách události, nebo můžete nakoupit potraviny v blízkém obchodě, případně několik stravovacích zařízení.

 • http://kozlovna.cz/placka/ (3 minuty pěšky)
 • Istambul Kebab (3 minuty pěšky)
 • Restaurace u Rába (3 minuty pěšky)
 • Penny Market (5 minut pěšky)

Doprava

Parkování osobních aut lze na blízkém parkovišti. Z místního nádraží Ostrov u Karlových Varů lze hráčům hlavního turnaje po vzájemné dohodě zajistit dopravu do místa konání události.

Ostatní

Obecně závazné podmínky Organizátora akce jsou bez výjimky platné pro všechny účastníky. Obecně závazné podmínky ke stažení