Informace

Událost na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/455687768432566/

Pro veřejnost

Otevřeno

  • 3. 4. 2020 od 14:00 do 18:00
  • 4. 4. 2020 od 10:00 do 18:00

Program

Pro veřejnost budou připraveny PC a konzole pro volné hraní, závodní nebo letecký simulátor, pohybové hry (Xobox Kinect, Nintendo Wii, kytarový simulátor), virtuální realita a Old School herna.

V průběhu akce budou na těchto stanovištích probíhat i soutěže o drobné ceny.

Dalším zpestřením bude i herna deskových her s prodejním stánkem společnosti Mindok. Můžete se tak těšit na stálice herní scény a novinky na trhu.

Vstupné - doprovodný program

35 Kč osoba / den

Vstupenky bude možno zakoupit v čase konání události na pokladně DK Ostrov. Vstupné zpřístupňuje veškerý doprovodný program a soutěže.

Turnaj ve hře DOTA 2

Otevřeno od pátku 3. 4. 2020 14:00 - do neděle 5. 4. 2020 13:00.

Celá Lan Párty, včetně turnaje bude probíhat v režimu BYOC (Bring Your Own Computer "Přineste si svůj vlastní počítač"). Je zakázáno na akci užívat reproduktory, nebo jiná zvuková zařízení, která by mohla rušit ostatní hráče. Důrazně doporučujeme všem hráčům používat sluchátka.

Turnaj bude probíhat v kapitánském režimu pětičlenných týmů systémem základních skupin, ze kterých postupující týmy budou, dále hrát vyřazovacím způsobem (tzv. pavoukem). Podrobnější informace o systému turnaje budou zveřejněny na základě počtu přihlášených týmů.

Maximální kapacita hlavního turnaje je dvacet týmů.

Organizátor se bude snažit dodržovat vyhlášený program celé akce a na případnou absenci nebo nekompletnost jednotlivých týmů není povinen brát zřetel.

Každý účastník, který v den konání akce nedovršil 18 let a není v doprovodu svého zákonného zástupce, je povinen předložit souhlas zákonného zástupce s účastí na Lan Párty

Registrace

Kapacita akce je omezena, proto je nutná registrace. Registraci lze provést  na těchto stránkách V případě technických nebo jiných problémů s registrací nás neprodleně kontaktujte na challenge@czlan.cz .

Startovné

Startovné v hlavním turnaji na 350 Kč na osobu.

Doprovod hráčů 50 Kč na osobu.

Odpočinek

Pro váš odpočinek bude vyhrazen prostor v místě konání akce, proto doporučujeme, si na akci sebou přibalit karimatku a spacák. V období do 1:00 do 9:00 prosíme dodržujte klidový režim s ohledem na odpočinek ostatních hráčů.

Stravování

Stravování a občerstvení si každý účastník akce zajišťuje sám. Drobné občerstvení bude možné zakoupit přímo v prostorách události, nebo můžete nakoupit potraviny v blízkém obchodě, případně několik stravovacích zařízení.

  • http://kozlovna.cz/placka/ (3 minuty pěšky)
  • Istambul Kebab (3 minuty pěšky)
  • Restaurace u Rába (3 minuty pěšky)
  • Penny Market (5 minut pěšky)

Doprava

Parkování osobních aut lze na blízkém parkovišti. Z místního nádraží Ostrov u Karlových Varů lze hráčům hlavního turnaje po vzájemné dohodě zajistit dopravu do místa konání události.

Ostatní

Obecně závazné podmínky Organizátora akce jsou bez výjimky platné pro všechny účastníky. Obecně závazné podmínky ke stažení