Pro veřejnost

Otevřeno

  • 31. 3. 15:00 - 19:00
  • 1. 4. 10:00 - 19:00

Program

Pro veřejnost budou připraveny PC a konzole pro volné hraní, závodní nebo letecký simulátor, pohybové hry (X-Box Kinect, Nintendo Wii, kytarový simulátor), virtuální realita a Old School herna.

V průběhu akce budou na těchto stanovištích probíhat i soutěže o drobné ceny.

Turnaj ve hře DOTA2 bude streamovaný on-line a stream bude dostupný pro sledující v rámci doprovodného programu.

Vstupné - doprovodný program

ZDARMA

Pronájem techniky

Nabízíme možnost pronajmout si od nás herní počítač. Všechny níže uvedené stroje splňují podmínky: 4 jádra CPU, 8GB RAM, SSD a grafický výkon na DOTA 2 při 1080p a 60 snímcích za sekundu. Monitor 24", 60Hz. Set klávesnice, myš a sluchátka. Většina našich strojů je osazena kartami RTX3060.

Cena pronájmu počítače, monitoru a příslušenství je 100Kč/ks/akci.

Odpočinek

Pro váš odpočinek bude vyhrazen prostor v místě konání akce, proto doporučujeme, si na akci s sebou přibalit karimatku a spacák. V období do 1:00 do 9:00 prosíme dodržujte klidový režim s ohledem na odpočinek ostatních hráčů.

Ubytování

Stravování

Občerstvení bude možné zakoupit přímo v prostorách události. Ke stravování lze využít také stravovací zařízení v okolí nebo lze využít i možnosti společné hromadné objednávky jídel s rozvozem přímo na místo konání.

Ostatní

Obecně závazné podmínky organizátora akce jsou bez výjimky platné pro všechny účastníky. Obecně závazné podmínky ke stažení